Authentica group
Menu
Logo article

Spolehlivý partner pro váš brand.

Spolehlivý partner pro váš brand.

Spolehněte se na práci profesionálů a přenechte výrobu obalů, tisky, grafiku i expedici po celém světě na nás. Kreativní koncepty, wow meetingy, realizace prodejních kiosků i exkluzivní vystavení pro renomované značky, díky takovým zakázkám se můžeme neustále posouvat kupředu.

Naše realizace

Jsme Authentica, česká společnost s výrobním zázemím v Brně. Náš tým tvoří kolegové s bohatými pracovními zkušenostmi z různých oborů, kteří dokáží najít inovativní řešení pro každý projekt. Pomáháme utvářet hlas značky, proto klientům nabízíme ten nejvyšší standard, který zaručeně vyčnívá z davu. Pracujeme s vědomím, že při naší práci záleží na každém detailu a výsledkem musí být jedinečný produkt, stejně jako vize našich klientů.

Kreativní a precizní řešení vašich marketingových konceptů

Pomáháme srozumitelně předat vizi klienta jeho zákazníkům. Pracujeme s emocemi a dbáme na kvalitní a detailní zpracování. Pro naše klienty realizujeme in-store design a zajišťujeme správnou visuální komunikaci jeho brandu, protože víme, jak nejlépe podpořit nákupní rozhodnutí. Navrhujeme, vzorujeme a vyrábíme poutavé POS, které pro klienta kdekoliv v místě prodeje i sami instalujeme. Vážíme si jejich svěřené důvěry, pro které již dvě desítky let vytváříme chytrá řešení jejich marketingových kampaních.

Spolupracují s námi

logo-partners
logo-partners
logo-partners
logo-partners
logo-partners
logo-partners