Authentica group
Menu
Logo article

Zjednodušte své procesy, outsourcujte logistiku.

Zjednodušte své procesy, outsourcujte logistiku.

Snižte náklady, optimalizujte skladové procesy a zboží doručte vždy včas! Soustřeďte se na realizaci vaší vize, budujte business a nechte své podnikání růst.

Nahlédněte dovnitř

Hledáte způsob, jak vylepšit vaši skladovou logistiku? Authentica Fulfillment nabízí nejkomplexnější řešení na českém trhu. Kromě přesného plánování logistiky, dokonalého přehledu o zásobách a rychlého zpracování objednávek, nabízíme i řešení, jak minimalizovat náklady a zefektivnit veškeré dílčí skladové procesy. Pomůžeme vám s vývojem obalového materiálu, tak aby vaše zboží bylo ještě více chráněné. Zajistíme kompletní branding obalových i marketingových materiálů.

Rozviňte svůj potenciál

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a pohotové account managery, kteří jsou schopni okamžitě vyřešit jakýkoliv problém. Authentica Fulfillment vám pomůže s distribucí zboží pro vaše B2B a B2C zákazníky, přesně dle vašich individuálních požadavků. Svým klientům nabízíme i nejrůznější kompletace a skládání výrobků, šití nebo lepení etiket, které zajišťuje chráněná dílna s možností poskytnutí náhradního plnění.

0